Cennik

Cennik usług Adwokackich

Mogą Państwo zastanawiać się, ile kosztuje pomoc Kancelarii Adwokackiej za poprowadzenie sprawy. Taka informacja niestety nie może zostać zamieszczona na stronie internetowej. Dlaczego tak jest?

Koszt poprowadzenia sprawy ustalany jest indywidualnie, w zależności od zawiłości sprawy i przewidywanego nakładu pracy adwokata. Kancelaria może wycenić daną usługę jedynie na indywidualne życzenie Klienta, po uzyskaniu szczegółowych informacji. Wtedy, w tak skierowanej ofercie, Kancelaria wskaże Państwu, jakie jest oczekiwane wynagrodzenie za pomoc.

Wynagrodzenie ryczałtowe za pomoc prawną w konkretnym postępowaniu

Jednorazowe wynagrodzenie za prowadzenie danej sprawy oraz stawiennictwa na terminach rozprawy (najczęściej stosowane w sprawach rodzinnych i spadkowych)

Wynagrodzenie godzinowe

W ramach wynagrodzenia godzinowego z kancelarią, ustalana jest stawka godzinowa i rozliczenie oparte jest o iloczyn stawki godzinowej i ilości godzin

Wynagrodzenie wynikowe

Jednorazowe wynagrodzenie za prowadzenie danej sprawy oraz „success fee” – czyli procent zasądzonego na rzecz klienta świadczenia pieniężnego.

Pozwólcie Państwo
sobie pomóc już teraz

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w jakiejkolwiek materii prawnej, wystarczy się ze mną skontaktować. Już teraz możemy zacząć szukać rozwiązania.​