Referencje

Urszula Goleń

Pani Marta wyprostowała sprawę, którą niestety zepsuł inny adwokat. Merytoryczna, a do tego swoim poczuciem chumoru umiała rozładować sytuację i mnie odstresować przed rozprawą. POLECAM!

Lukasz Sz.

Kancelaria Marta Arendt jest wedlug mojej opinii jak i opinii osób które mnie do niej skierowały, kancelaria która podchodzi do sporu rzeczowo i merytorycznie. Współpraca ze mną jako klientem odbyła się na profesjonalnym poziomie. Na każdym szczeblu sprawy mogłem liczyć na pomoc jak i poradę że strony P. Mecenas.

Patryk Mikołap

Polecam usługi Pani adwokat Marty Arendt! Zaangażowanie oraz indywidualne podejście do sprawy to zdecydowane atuty Pani adwokat. Zdecydowanie polecam!

Zofia Kruk

Pani Marta jest aniołem. Nawet w tak trudnym czasie epidemii zdołała mi pomóc, bez konieczności wyjścia z domu. Dziękuję Pani Marto i życzę dużo zdrowia!

Skontaktuj się

Usługi

Prawo rodzinne

Prawo karne

Prawo pracy

Prawo spadkowe

Prawo wykonawcze

Pozwól sobie
pomóc już teraz.

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w jakiejkolwiek materii prawnej, wystarczy się ze mną skontaktować. Już teraz możemy zacząć szukać rozwiązania.​

Alina Ustyjanczuk

Bardzo miła, uprzejmą a przede wszystkim kompetentna adwokat. Łatwy i dostępny kontakt. Już na początku informuje na jaki finał sprawy możemy liczyć Osoba, której możemy zaufać. W pełni polecam👌

Paweł Zdanuczyk

Po raz kolejny serdecznie dziękuję Pani Mecenas za pomyślne dla mnie poprowadzenie sprawy. Zachęcam wszystkich do korzystania z usług Kancelarii Adwokackiej Pani Marty. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim zaangażowaniem ze strony prawnika a mam do czego porównywać. I niech nikogo nie zwiedzie niewinny wygląd oraz twarz anioła bo na sali rozpraw wychodzi z Niej prawdziwa "bestia". Pozdrawiam

Marta Lasota

Bardzo dobra współpraca, potrafi podtrzymać na duchu i pokazać że nie ma sytuacji bez wyjścia. Doskonała wiedza prawnicza, profesjonalistka w każdym calu.

Aleksandra Chmielewska

Najlepsza mecenas na swiecie 😉 Pani Marta jest bardzo profesjonalna z odpowiednia wiedza i podejsciem do klienta;) Polecam wszystkim w sprawach rodzinnych.

Grażyna Zawadzka

Kompetentna, kontaktowa, godna polecenia. W mojej sprawie pani mecenas wykazała się nie tylko pełnym profesjonalizmem, ale podeszła do sprawy z dużą empatią, dzięki czemu łatwiej było mi przejść przez trudne dla mnie chwile. Sprawa zakończyła się po mojej myśli, za co serdecznie dziękuję!

Agnieszka Zanik

Współpraca z Panią Mecenas Arendt to czysta przyjemność. Konkretna pewna zajmowanego stanowiska, profesjonalna. Serdecznie polecam:)