Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Arendt – Białystok

O Mnie

Nazywam się Marta Arendt, pomogę rozwiązać Państwa problem.

Kluczową kwestią dla skutecznego reprezentowania interesów Klienta, jest indywidualne podejście do każdej ze spraw. Już na wstępie przedstawiam rzetelną ocenę stanu faktycznego oraz ryzyko prawne prowadzonej sprawy, mając na uwadze przede wszystkim możliwie najpełniejszą realizację interesów Klienta.

Prowadzę sprawy unikając zbędnych kosztów postępowania i zawiłości proceduralnych, dążąc do sprawnego i efektywnego rozwiązania problemu prawnego Klienta. Działalność Kancelarii opiera się na zasadzie etyki zawodowej. Wszystkie informacje powierzone Kancelarii są chronione tajemnicą adwokacką.​

Moje doświadczenie​

Ukończyłam studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Odbyłam aplikację adwokacką w Białostockiej Izbie Adwokackiej i następnie, po zdanym egzaminie zawodowym, w 2012 roku zostałam wpisana na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Białymstoku.

Od tego czasu, nieprzerwanie rozwijam się, jako adwokat, aby zapewnić Państwu obsługę na najwyższym poziomie. Na bieżąco śledzę zmiany w przepisach i bezpośrednio adaptuję do nich każdą sprawę.”

Co jest dla mnie najważniejsze w trakcie współpracy?

Dbam o dobry i stały kontakt z Klientem, na bieżąco informując go o przebiegu postępowania. Zapewniam swoim Klientom dyskrecję, elastyczność w zakresie ustalania czasu świadczonych usług oraz życzliwą atmosferę.

Udzielam pomocy prawnej począwszy od porad prawnych i sporządzania wszelkich pism procesowych oraz opinii prawnych, prowadzenia negocjacji, aż po reprezentowanie przed sądami wszystkich instancji, organami ścigania, organami administracyjnymi, jak też innymi instytucjami.

Pozwólcie Państwo
sobie pomóc już teraz

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w jakiejkolwiek materii prawnej, wystarczy się ze mną skontaktować. Już teraz możemy zacząć szukać rozwiązania.​

Opinie moich zadowolonych klientów

Zofia Kruk

Pani Marta jest aniołem. Nawet w tak trudnym czasie epidemii zdołała mi pomóc, bez konieczności wyjścia z domu. Dziękuję Pani Marto i życzę dużo zdrowia!

Alina Ustyjanczuk

Bardzo miła, uprzejmą a przede wszystkim kompetentna adwokat. Łatwy i dostępny kontakt. Już na początku informuje na jaki finał sprawy możemy liczyć Osoba, której możemy zaufać. W pełni polecam👌​

Marta Lasota

Bardzo dobra współpraca, potrafi podtrzymać na duchu i pokazać że nie ma sytuacji bez wyjścia. Doskonała wiedza prawnicza, profesjonalistka w każdym calu.​